#Cellulit CelluOFF Avetpharma opinia test testowanie

Cellulit. To słowo wśród wielu pań wywołuje panikę, o niektórych uczucie wstydu, dyskomfortu...
Panowie podobno go nie mają. Dlaczego? - Bo jest brzydki. Taki "dowcip" od jakiegoś czasu krąży po sieci. Cellulit (pomarańczowa skórka) to po prostu nieprawidłowe rozmieszczenie tkanki tłuszczowej, które powoduje nierówną, jakby pofałdowaną powierzchnię skóry, pełną grudek, zgrubień itp. (na podstawie wikipedii). Co ciekawe, mają go panie pulchne, takie, które prowadzą siedzący tryb życia, ale cellulit nie oszczędza także klasycznych "chudzielców", czy kobiet aktywnych, codziennie wylewających hektolitry potu ;)
Ja jestem gdzieś po środku - normalna budowa ciała, raczej aktywna niż odpoczywająca, aczkolwiek pracę mam raczej siedzącą. Cellulit też mam. I chociaż moja pupa i nogi nabierają coraz piękniejszych kształtów, bardzo mnie satysfakcjonujących, cellulit jak był, tak jest. Jak wiecie, ostatnio sporo biegam, wcześniej ćwiczyłam z Sylwią Wiesenberg oraz Ewą Chodakowską czy Mel B (obecnie brakuje mi na to czasu, ale po maratonie wracam do tych płyt!) i  trochę udało mi się schudnąć, tłuszcz w wielu miejscach zmienił się z mięśnie, ale nie wszędzie. Moje oświetlenie w przedpokoju bezkarnie obnaża moje niedoskonałości, które "usadowiły" się głównie pod pośladkami. Widziałam je także na zdjęciach z wakacji, na których wesoło pląsam w krótkich szortach lub bikini. Wówczas promienie słońca są bezlitosne... Podkreślają to, co chciałybyśmy schować, no ale chyba wolę "poświecić" trochę cellulitem niż gotować się na plaży w długich spodniach. Ogólnie rzecz biorąc nie mam gigantycznych kompleksów związanych z cellulitem, po prostu nauczyłam się go akceptować, ale gdyby tak zniknął? Czułabym się fantastycznie.

Ostatnio podjęłam się testowania suplementu diety CelluOFF. Otrzymałam trzymiesięczną kurację, podczas której mam nadzieję moje problematyczne miejsca, staną się moim powodem do dumy :)

Minął dopiero pierwszy tydzień mojego testowania. Póki co efektów jeszcze nie widzę, liczę na prawdziwy efekt wow już wkrótce :)Stosowałyście kiedyś suplementy wspomagające walkę z cellulitem? 
Na pewno będę Was jeszcze informować o działaniu CelluOFF. 

Komentarze

  1. Ten komentarz został usunięty przez autora.

    OdpowiedzUsuń
  2. Kiedyś chciałam kupić ten suplement,jednak nie jestem przekonana do końca...
    Zapraszam do siebie 😊
    Obserwuje😉

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Farba do włosów Garnier Naturals NOWOŚĆ Garnier N8

NOWOŚĆ! Lakiery do paznokci Life z Superpharm

Lirene Antycellulitowa Endermologia zestaw do masażu olejek antycellulitowy + bańka chińska pierwsze wrażenia